Główna
Klient net-Czynsze
   
  Dane kontaktowe
   
    Proxima Informatyka Sp. z o.o.
    ul. Sempołowskiej 1B/2
    26-600 Radom

    Adres email:
    proxima@proxima.com.pl
    Tel/fax: 48 363 52 47
    Tel/fax: 48 362 81 22
   

WAŻNE! Moduł GUS TERYT pozwalający na realizację obowiązku sprawozdawczego
„Narodowy Spis Powszechny 2021”

Producent oprogramowania

         Proxima Informatyka Sp. z o.o. oferuje współpracę w zakresie pełnej informatyzacji jednostek administrujących zasobami mieszkaniowymi. Zatrudniamy pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Specjalizujemy się we wdrażaniu modułów informatycznych dla spółdzielczości mieszkaniowej oraz zarządców nieruchomości, posiadamy ponad trzystu użytkowników w całym kraju, a wizytówką naszego przedsiębiorstwa jest elastyczny i efektywny moduł ewidencji i rozliczania czynszów oraz Moduł ewidencji i rozliczania kredytów mieszkaniowych. Wdrażamy pakiet modułów spełniający wszystkie potrzeby użytkownika zachowując zasady ochrony danych osobowych.

         Moduły informatyczne i sprzęt zakupiony w naszej firmie lub wdrażany przy współpracy naszych pracowników użytkuje obecnie wiele Spółdzielni Mieszkaniowych. Równocześnie informujemy o możliwości wykonania następujących usług:

       - projektowanie modułów informatycznych na indywidualne zamówienie
       - konserwacja oprogramowania
       - doradztwo odnośnie sprzętu komputerowego i sieci lokalnych
       - stała obsługa informatyczna.

         Oferowane przez nas oprogramowanie sprostało także potrzebom administracji komunalnej, gdzie występuje zróżnicowanie wyposażenia i wieku zasobów mieszkaniowych.

         W celu usprawnienia obsługi posprzedażowej oferowanego oprogramowania, proponujemy uruchomienie także "zdalnych usług" za pośrednictwem połączeń internetowych poprzez program TeamViewer. Usprawnia to w  bardzo istotny sposób dyspozycyjność z naszej strony, pozwalając reagować w sposób zbliżony do sytuacji, kiedy to bylibyśmy firmą z tego samego miasta.

         Aktualna oferta

Copyright © 2010-2021 by Jacek Ziętek
Wykonano dla Proxima Informatyka
W aplikacji wykorzystano PHPMailer